Настільний дитячий аерохокей ICE MAGIC МАХ
- Готово до відправки
- Код: HS047-В
2 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аерохокей дитячий Ice Magic МАХ - це чудовий спосіб розважитися разом із усією родиною! Невеликий розмір стола дасть змогу легко розмістити його в будь-якому зручному місці, а яскравий дизайн і захоплива гра не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих. Зберіть своїх друзів або членів сім'ї, і насолоджуйтеся емоційною та захопливою грою!

Характеристика:
- Стіл обладнаний повітряним компресором і механічними лічильниками окулярів
- Шайби D40 мм: 2шт
- Біти D54: 2шт
- Мотор
- Розмір столу: 68x37x15 см
- Розміри упакування: 72X41 X11см
- Вага: 4кг
- Гарантія: 24 міс
- ( батарейки ААА 6 шт. не входять до комплекту)
Оформити замовлення на обраний товар і отримати консультацію, Ви можете зв'язавшись із нами за телефонами:
- +380 (66) 893-24-01
- +380 (96) 396-74-66 VIBER
homeshop.kiev.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Аерохокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | Ламінований МДФ |
| Матеріал опор столу | Ламінований МДФ |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 4 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 720 мм |
| Ширина упакування | 410 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴











